est rus

Puit välisuksed


Uksed, paljude teadvuses, on lakanud olemast kaitsetaraks, ehituselemendiks, vaid on muutunud interjööri tähtsaks osaks. Need loovad esimese mulje eluasemest ja seovad ühte tervikusse kõik selle ruumid, andes interjöörile ühise meeleolu.

Meie pakume Teile valmis ja individuaalseid (tellija jooniste või kataloogi järgi) igas mõõdus ja konfiguratsioonis välisuksi männi-, saare-, tamme- ja muud liiki puidust sõltuvalt tellija soovidest.

Meie poolt puituste dekoreerimiseks kasutatavad peitsid, värvid ja lakid paistavad silma kõrge vastupidavuse poolest atmosfäärimõjudele, samuti ultraviolettkiirtele ning pikaks ajaks säilitavad värvitooni erksuse.

Meie uksed on valmistatud naturaalsetest materjalidest, kasutades kõrgeid tehnoloogiaid. Ühtlasi, meie firma toodang on hinna poolest jõukohane igale ostjale.

Oleme veendunud, et meie uksed õigustavad Teie ootusi, hormooniliselt sulavad sisse Teie interjööri, teenivad ja rõõmustavad Teid pikki aastaid.

Valides meie firma toodangu, Te saate väga hea konstruktsioonide kvaliteedi, tellimuse operatiivse täitmise ja kohaletoimetamise, laitmatu paigalduse ja usaldusväärse garantiihoolduse.

Aadress: Punane 2, Tallinn 13619 HARJUMAA │GSM: +372 56644768 │E-mail: alexmit76@gmail.com