est rus

PUITAKNAD

Puit on traditsiooniline looduslik materjal, mida kasutatakse ehitamiseks juba sajandeid ja on läbinud ajakontrolli. Selle looduslikud omadused vastavad täielikult aknaplokkidele esitatavatele nõuetele.

Uued puitaknad säilitavad elusa ilu, hubasuse, puidu soojuse, suurepäraselt sobivad kokku mööbli, uste ja parketiga, teevad korteri interjööri lõpetatuks ja ühtlasi on soojus- ja heliisoleerivad mugavate kaasaegsete manustega.

Puit harmoneerib kivi, tellisega, suurepäraselt sobib kokku iga, nii naturaalsetest kui ka tehismaterjalidest viimistlusega.

Juhul, kui valget värvi puituksed ja -aknad tunduvad Teile «tavalistena» ja mitteveetlevatena ning Te püüdlete saavutada individuaalset ja kordumatut stiili, me võime pakkuda Teile värvivalikut kataloogi järgi.

Meie poolt puitakende dekoreerimiseks kasutatavad peitsid, värvid ja lakid paistavad silma kõrge vastupidavuse poolest atmosfäärimõjudele, samuti ultraviolettkiirtele ning pikaks ajaks säilitavad värvitooni erksuse.

Tellides aknalaudade valmistamise komplektis koos akende ja ustega Te saavutate värvilahenduse ühtse värvuse ilma edasise valimiseta.

   
   
   

     
 

Aadress: Punane 2, Tallinn 13619 HARJUMAA │GSM: +372 56644768 │E-mail: alexmit76@gmail.com